КП «Тепловик» попереджає мешканців міста про незаконну спробу ошукати громадян ніби то надав послуги з повірки лічильників води на місцях.

19.01.2019 у м. Старокостянтинів приїхала невідома особа і почала ходити по будинках за адресою вул. Миру, зривати пломби з лічильників, і надавати якісь документи про повірку лічильників. При цьому бралися гроші ніби то лічильники перевіряла ліцензована організація.

НАГАДУЄМО!

Зривати та встановлювати пломби на лічильниках гарячої води мають ТІЛЬКИ працівники КП«Тепловик».

При цьому ОБОВ’ЯЗКОВО треба складати акт з занесенням до акту діючих показників лічильника.

Не вірте шахраям, які обіцяють зробити повірку швидко й на місті. КП «Тепловик» періодично дає запити до державної метрологічної служби,  до ДП «Новатор» та інших організацій з метою підтвердження виконання перевірки того чи іншого лічильника. Це дуже легко зробити за номером лічильника, вказаному в документах що підтверджують повірку. Якщо з’ясується що підприємство не повіряло вказаний лічильник то КП «Тепловик» змушене буде відказати абонементу в прийнятті на облік такого лічильника. Звісно що ми такі перевірки влаштовуємо вибірково. Але нам дуже боляче, коли чесних громадян міста ошукують якісь шахраї. Саме для цього наші співробітники проводять роз’яснювальну роботу.

Нагадаємо процедуру перевірки лічильника:

  1. Якщо у Вас підійшов строк повірки лічильника (довідково: лічильник має бути перевірений кожні чотири роки), Ви зобов’язані звернутися до КП «Тепловик» з заявою про розпломбування лічильника.
  2. Наші контролери приходять до абонента, знімають пломбу, складають акт у двох примірниках. Один примірник з підписом залишають абоненту.
  3. Споживач самостійно, або когось наймає щоб зняти лічильник.
  4. Везе лічильник на повірку в організацію, яка має ліцензію та дозвіл на виконання даного виду робіт.
  5. Після повірки замовник отримує документ про проходження повірки.
  6. Споживач самостійно або когось наймає щоб встановити лічильник.
  7. Звертається до КП «Тепловик» з заявою на опломбування повіреного лічильника.
  8. Контролери КП «Тепловик» приходять, опломбовують лічильники, про що складають акт у двох примірниках, один з яких залишають споживачу.

Часто буває так що дешевше купити новий лічильник. При купівлі нового лічильника треба звертати  увагу на дату повірки (зазначається у паспорті). Старий лічильник при цьому ми не рекомендуємо викидати. Пройде чотири роки треба буде знов повіряти лічильник. Тут у нагоді буде той самій лічильник, який було знято чотири роки тому. Його треба буде повірити, отримати документ про повірку і можна буде міняти лічильники, обов’язково за участю представника КП «Тепловик».

Сподіваємось що наші роз’яснення допоможуть мешканцям бути більш обізнаними і не дозволять шахраям ошукати  порядних споживачів.

Начальник абонентського відділу

Зайчук Наталія

Post Navigation