У листопаді місяці 2018 року  на котельні підприємства по вулиці Рудяка, 33 було проведено капітальний ремонт та запуск в роботу котла КОЛВІ-170 в системі гарячого водопостачання, придбано та замінено пристрій управління та регулювання, дороговартісний мультиблок автоматики, у зв’язку з виходом з ладу якого у 2016 році, котел перебував у законсервованому стані.  Модернізацію котельні та системи гарячого водопостачання було проведено у 2007 році, обладнання пропрацювало до 2016 року ефективно та безаварійно.

На заміну котла КОЛВІ-170 було введено в експлуатацію резервне обладнання, а саме, застарілий газовий котел НІІСТУ-5, який є низько ефективним, з низьким ККД (коефіцієнтом корисної дії)  приблизно 66 % та частими відмовами в роботі.

На сьогоднішній день після заміни та запуску в роботу обладнання працює справно та ефективно з ККД 92% і це однозначно впливає на якість надання послуг котельні підприємства та значну економію газоспоживання в цілому.

Спеціалісти підприємства КП «Тепловик» завжди намагаються зробити надання послуг більш якісним та більш дешевим для кінцевого споживача.

 

Начальник дільниці електрогосподарства

Паламарчук Олена

Post Navigation