В січні місяці 2019 р. керівництвом підприємства було прийнято рішення виділити кошти на закупівлю дороговартісного обладнання, для відновлення роботи резервного котла КОЛВІ-650 встановленого у 2006 р.  який на протязі цих років працював справно, ефективно, економічно та вийшов з ладу у 2017р. Вчасно замінити потрібні пристрої раніше не було змоги з різних причин які ми не будемо обговорювати. Котельня працювала без резервного обладнання, на старому котлі з низьким ККД, з підвищеною витратою газу. Це могло призвести до зриву опалювального сезону на об’єкті першої категорії, а саме центральної міської лікарні на котельні по вул. Героїв Чорнобильців, 20, а також збільшувало собівартість наданих послуг.

Котельня надає послуги теплопостачання для всіх будівель міської лікарні, та є надзвичайно важливим об’єктом. Вже придбано, встановлено та запущено в роботу сервопривід, а саме повітряну заслонку за 19 260 грн., а також газовий мультиблок за 43 920 грн., які забезпечують правильну, ефективну, безвідмовну роботу котлоагрегату.

Працівники КП «Тепловик» і надалі будуть знаходити і виконувати необхідні заходи для стабільної роботи підприємства і обладнання, дбаючи про своїх споживачів.

Начальник електродільниці

Паламарчук Олена

Post Navigation