Шановні споживачі!

Перш за все, хочу подякувати тим споживачам, що весь рік справно платили за спожиті послуги.

Підводячи підсумки роботи підприємства у 2022 році, звітуємо про проведену роботу з боржниками.

Також звертаємся до усіх, хто має борги за послуги з теплопостачання, терміново сплатити їх, щоб підприємство мало можливість у такий складний час для країни розраховуватися за спожитий газ, щоб безперебійно надавати послуги.

При неможливості погасити заборгованість в повному обсязі рекомендуємо укласти договір реструктуризації на суму боргу.

У разі несплати за послуги з теплопостачання та не укладення договору реструктуризації, КП “Тепловик” змушене буде звернутись в суд для примусового стягнення боргу з відшкодуванням судового збору за Ваш рахунок. Також на суму заборгованості нараховуються виконавчі витрати та штрафні санкції.

Не зважаючи на війну в країні, КП Тепловик мусить розраховуватись за газ, електроенергію, виплачувати заробітну плату своїм співробітникам, проводити ремонти, встановлювати генератори, закуповувати пальне для генераторів, проводити модернізації обладнання за для кращої роботи та надання послуг населенню громади.

Протягом 2022 року підприємством подано до суду позови до 299 осіб, на загальну суму 2 563 527,40 грн.

У державній виконавчій службі на примусовому виконанні знаходяться виконавчі листи на загальну суму 2 685 466,81 грн., із якої щомісяця з боржників стягується сума боргу у розмірі 20% з усіх видів доходу.

Протягом 2022 року примусово стягнуто 533 462,86 грн., та сплачено добровільно після подачі боржників до суду – 167 432,73 грн.

Деякі виконавчі провадження готуються, для заборони виїзду за кордон боржникам та вилучення майна, в тому числі і нерухомого, з подальшим продажем на сайті СЕТАМ.

Закликаємо Вас  відповідально ставитися до сплати за спожите тепло. У нас попереду ще три місяці найскладнішої зими за часів незалежності нашої країни. Комунальні служби працюють на межі своїх можливостей. Маємо вистояти, зберігши гідність та людяність.

 

Post Navigation