Шановні абоненти Старокостянтинівського КП «Тепловик», наше підприємство на сайті своєю статтею «Глибока  криза в теплоенергетиці» доводило до Вашого відома про кризу яка виникла на підприємстві, через заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» в сумі 50.7 мільйона гривень

Доводимо до Вашого відома, що станом на 12.04.2021р. Виконавчою службою Старокостянтинівського РВ ДВС було винесено постанову про виведення виконавчого провадження із зведеного виконавчого провадження в зв’язку з його виконанням.

Тобто станом на 12.04.2021р. КП «Тепловик» погасило борг перед НАК «Нафтогаз» в сумі 6 314 237,59 грн.

Підприємство й в подальшому шукатиме усі важелі для виходу з кризи.

 

 

Проблеми у галузі теплопостачання, які виникли через неузгоджену політику державного регулювання та органів місцевого самоврядування, теплопостачальні підприємства України обговорили в ZOOM нараді. В результаті наради було складено «Дорожну карту виходу із кризи теплопостачальних підприємств».  Дана карта буде направлена до кабінету міністрів України та Верховної Ради України.

Інформаційне повідомлення про проведення обговорення проєкту інвестиційної програми Комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради  у сфері теплопостачання на період з 01.10.2021 по 30.09.2022 р.

КП «Тепловик» у рамках провадження господарської діяльності в сфері теплопостачання  розроблено проєкт інвестиційної програми на період з 01.10.2021 по 30.09.2022 року, яка спрямована на підвищення надійності та безаварійності роботи теплових мереж.

Інвестиційна програма КП «Тепловик» на підставі п.6 розділу II «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації», затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020  № 191, сформована в межах амортизаційних відрахувань та бюджетного фінансування.

Згідно з:

  • статтею 6 Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення»,
  • наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19 серпня 2020 року N 191 «Про затвердження порядків розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації»,

з метою отримання пропозицій та зауважень КП «Тепловик» виносить на розгляд проєкт інвестиційної програми у сфері теплопостачання на період з 01.10.2021 по 30.09.2022 рік.

Проєкт заходів інвестиційної програми розміщений на офіційному веб-сайті КП «Тепловик» teplovik.org

 Пропозиції та зауваження щодо заходів інвестиційної програми КП «Тепловик» на період з 01.10.2021 по 30.09.2022 рік  просимо надсилати до 17 00 год. 15.04.2021 р. на адресу комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради: м. Старокостянтинів, вул. Ессенська 2, блок 4, або на адресу виконавчого комітету міської ради: м. Старокостянтинів, вул. Острозького, 41.

При поданні пропозицій та зауважень у темі листа слід написати: «Розгляд проєкту інвестиційної програми КП «Тепловик» у сфері теплопостачання на період з 01.10.2021 по 30.09.2022 рік», а також вказати зворотну адресу контактної особи (прізвище, ім’я та по батькові, контактний телефон/факс, e-mail).

Директор КП «Тепловик» Олександр ДУШЕНКО

Проєкт Інвестиційної програми комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради у сфері теплопостачання

на 12 місяців з 01.10.2021 по 30.09.2022 року

 

№ заходу Назва заходів інвестиційної програми Вартість заходів тис.грн. без ПДВ
I Виробництво теплової енергії  
1.1 Реконструкція котельні по вул. Варчука, 18 з покладанням на неї навантажень теплових пунктів на котельнях по вул. Миру, 44/1 та по вул. Героїв Крут, 5/1 9041,38
1.2 Ремонт водогрійного котла Noviter NWT-8-1.6-150 з заміною трубної дошки першої поворотної камери та димогарних труб другого ходу 891,353
1.3 Система хімводоочистки для котельні по вул. Прокоп’юка, 4 м. Старокостянтинів Хмельницька обл. 412,500
   

Всього за розділом I

 

10345,233

II Транспортування теплової енергії  
2.1 Реконструкція теплових мереж із заміною труб на попередньо ізольовані з прокладкою в існуючих каналах та камерах для з’єднання котелень по вул. Миру, 44/3, та Героїв Крут, 5/1 з котельнею Варчука, 18 м.Старокостянтинів Хмельницька обл. 21080,454
   Всього за розділом II  21080,454
   Всього за інвестиційною програмою  31425,687

 

 

ДЯКУЄМО НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ УКРАЇНИ

Олександру Володимировичу ГЕРЕЗІ

за те, що він не залишився осторонь життєважливої проблеми Тепловика та подав депутатський запит, хоч місто Старокостянтинів  не входить до його безпосереднього виборчого округу!

З повагою колектив КП «Тепловик» м. Старокостянтинів

ДЯКУЄМО НАРОДНИМ ДЕПУТАТАМ УКРАЇНИ

Денису Анатолійовичу МОНАСТИРСЬКОМУ

Сергію Володимировичу МАНДЗІЮ

Вадиму Сергійовичу ГАЛАЙЧУКУ

Олексію Сергійовичу  ЖМЕРЕНЕЦЬКОМУ

Руслану Олексійовичу СТЕФАНЧУКУ

Миколі Олексійовичу СТЕФАНЧУКУ

Олені Євгенівні КОПАНЧУК

Володимиру Антоновичу  ВАТРАСУ

Ігорю Петровичу МАРЧУКУ

за спробу допомогти Тепловикам і Водоканалам Хмельниччини шляхом депутатського запиту щодо виділення з Державного бюджету України субвенції місцевим бюджетам Хмельницької області на погашення заборгованості з різниці в тарифах!

Не дивлячись на стандартну відписку прем’єр-міністра тільки разом ми зможемо покращити ситуацію в галузі теплопостачання України.

З повагою директор КП «Тепловик» Олександр Душенко

Хочемо повідомити Вам, наші шановні споживачі, що зроблено адміністрацією підприємства з часу отримання судових наказів про стягнення  50,7 млн. грн. та заблокування рахунків підприємства:

  1. Клопотання до міського голови щодо виділення коштів з місцевого бюджету для погашення заборгованості перед АТ НАК «Нафтогаз України».
  2. Звернення до Національної служби посередництва і примирення щодо клопотання перед Президентом України щодо допомоги в збереженні підприємства, колективу та прийняття законодавчих дій для повернення різниці вартості тарифів та погашення заборгованості перед АТ НАК «Нафтогаз України».
  3. Звернення до Заступника Міністра розвитку громад і територій України Наталії Хоцянівській щодо виділення різниці вартості в тарифах та реструктуризації заборгованості по газу.
  4. Звернення до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо виділення коштів з різниці в тарифах державним бюджетам для виділення їх місцевим бюджетам.
  5. Звернення до міського голови щодо виконання дій щодо відшкодування різниці між розміром тарифу та розміром витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії  в розмірі 50 млн. грн.
  6. Звернення до 450 народних депутатів України:
  1. Звернення до губернатора Хмельницької області щодо відшкодування різниці в тарифах з державного бюджету.
  2. Спільне звернення керівників теплопостачальних підприємств Хмельницької області (за підсумками наради) до Президента України, Прем’єр-міністра, Міністра розвитку громад і територій України, Голови Верховної Ради України.

Ми звернулися до всіх щаблів уряду – до органів місцевого самоврядування, до губернатора Хмельницької області, вищих державних урядовців України та  вищого державного органу законодавчої влади України щодо вирішення проблеми функціонування ринку газу, щодо вдосконалення державної  політики формування тарифів, щодо відшкодування різниці в тарифах.

Ми будемо і надалі інформувати Вас, як відреагував уряд на ситуацію, в якій опинились теплопостачальні підприємства України та яка була надана допомога нашому підприємству.

З повагою директор КП «Тепловик» Олександр Душенко