ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ КП «ТЕПЛОВИК»

 Хочемо розказати коротко про наше сьогодення.

Згідно договору з газопостачальною компанією нашому підприємству на кожний місяць виділений ліміт природного газу для населення по пільговій ціні 7,42 грн. за 1 м3 і цей ліміт в жовтні 2021 р. дорівнює 206,8 тисяч куб. м. газу.

Ви зрозуміли – 206,8 тисяч м3 по 7.42 грн. на жовтень.

Але тільки в день для населення споживання газу становить 22,6 тис м3

Тобто до кінця жовтня нам потрібно, як мінімум, 497 тис. м3 газу замість 206,8 тис. м3 по договору.

Газ, якого нам не вистачає, «добра» газопостачальна компанія відпускає по ціні вже 25 грн. за 1м3. Будь ласка, беріть скільки завгодно.

Ми намагаємося добитися збільшення ліміту газу (по пільговій ціні 7.42 грн.) до фактичного, до того, який ми споживаємо насправді щомісяця.

Ми направили листи до газопостачальної компанії та Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

Аналогічна ситуація зі всіма теплопостачальними підприємствами України. Віримо в об’єктивність, неупередженість, справедливе господарювання, сподіваємось на розуміння проблем та допомогу від вищих посадовців України.

З повагою директор КП «Тепловик» Олександр Душенко

Шановні споживачі підприємства «Тепловик»,

 повідомляємо Вас про тимчасове припинення подачі теплопостачання внаслідок різкого потепління – збільшення температури зовнішнього повітря, яка наразі становить вдень від +15оС до +19оС, вночі від +6оС до +8оС, тобто середньодобова температура від +10,5оС до +13,5оС.

Як грамотні, свідомі споживачі,  Ви, мабуть, всі обізнані з тим, що тепловий лічильник при припиненні подачі теплоносія зупиняється, і не дораховує Гкал., тобто оплата за послуги теплопостачання за ці дні не буде нарахована.  Тепловими лічильниками обладнані всі багатоквартирні житлові будинки міста, які знаходяться на обслуговуванні КП «Тепловик».

При зниженні температури зовнішнього повітря подача теплопостачання буде відновлена.

З повагою директор КП «Тепловик» Олександр Душенко

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ.

КП «Тепловик» хоче і може подавати гаряче водопостачання, АЛЕ в умовах жорсткого планування наших доходів і витрат ситуація наступна:

Згідно договору з газопостачальною компанією Нафтогаз Трейдінг нашому підприємству на кожний місяць виділений ліміт природного газу по пільговій ціні 7,42 грн. за 1 м3. Якщо подавати гаряче водопостачання – цього об’єму газу, наприклад, на жовтень місяць – не вистачить і відпускати нам газ для населення будуть вже за ціною в три рази  більшою (станом на жовтень 2021 року ціна 24,9 грн за за 1 м3).

Нескладно зрозуміти до чого призведе таке господарювання – Ваші і наші кишені стануть порожніми, фінансова криза підприємства буде незворотною.

Міський бюджет також нам не зможе допомогти профінансувати надто дороговартісну гарячу воду, таких грошей там немає.

В зв’язку з чим наразі керівництвом підприємства із узгодженням з органами місцевого самоврядування, в якості запобігання невдоволення споживачів міста, прийнято рішення – ГАРЯЧУ ВОДУ НЕ ПОДАВАТИ.

Просимо нас зрозуміти та перепрошуємо за незручності.

На даний час рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради затверджений тариф для населення за 1 Гкал. 2720,69 (з ПДВ), але в цьому опалювальному сезону застосовуватись не буде.

Ми будемо і надалі інформувати Вас щодо стану і вартості подачі наших послуг тепла і гарячої води.

 

З повагою, директор КП «Тепловик» Олександр Душенко

Шановні споживачі!

КП «Тепловик» повідомляє, що у законодавстві України відбулися зміни, а саме: з  1 травня 2019 року у повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017р. № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги».

Законом України від 03.12.2020 № 1060-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послу» з 01.05.2021р. до ЗУ «Про ЖКП» внесені зміни, у тому числі й щодо організації договірних відносин між виконавцями житлово–комунальних послуг та споживачами.

Так, відповідно до ст. 13 ЗУ «Про ЖКП», у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і послуг з постачання та розподілу електричної енергії), з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги. При цьому розміщується повідомлення про місце опублікування тексту договору у загальнодоступних місцях на інформаційних стендах та/або рахунках на оплату послуг.

Кабінет Міністрів України затвердив тексти типових індивідуальних договорів про надання комунальних послуг, що є публічними договорами приєднання, а саме:

 1. Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання гарячої води.
 2. Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії.

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

про намір здійснити встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів, що надаються Комунальним підприємством по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради на період з 01.10.2021р. по 30.09.2022р.

 

На виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, КП «Тепловик» пропонує на розгляд обґрунтування причин встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

Зауваження та пропозиції по суті питань, від фізичних та юридичних осіб приймаються до 16:00 год. 27.08.2021р. на адресу 31101, м. Старокостянтинів, вул. Ессенська, 2 блок, 4 або на електронну адресу info@teplovik.org

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи(для юридичних осіб – повне найменування), що її подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

 

Обґрунтування щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів, що надаються Комунальним підприємством по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради на період з 01.10.2021р. по 30.09.2022р.

Відповідно до ст. 20  Закону України «Про теплопостачання», тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання  теплової енергії, тарифи є регульованими та встановлюються органами місцевого самоврядування у межах повноважень, визначених законодавством.
Відповідно до Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» комунальними послугами є, зокрема, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води.
Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», що  затверджений постановою КМУ від 01.06.2011 № 869 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2021 № 613) (далі- Порядок № 869) передбачено  щорічне встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води до початку опалювального сезону.

На даний час у КП «Тепловик» є необхідність  встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води у відповідності з визначеними Законом України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 №2189-VIII (далі – Закон) новою класифікацію житлово-комунальних послуг, новою системою взаємовідносин, що виникатимуть у процесі надання та споживання цих послуг, а також внесених змін до Порядку №869. Також з 1 травня 2021 року набрав чинності Закон України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання комунальних послуг», яким внесені зміни, зокрема до Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про метрологію та метрологічну діяльність», « Про ринок природного газу», «Про теплопостачання». Внесені зміни передбачають комплекс важливих рішень як для підприємств галузі так і для споживачів комунальних послуг. Так відповідно до цього Закону витрати на оснащення будівель вузлами комерційного обліку води і теплової енергії включатимуться до складу тарифів на теплову енергію.

Підприємство застосовує тарифи на теплову енергію для населення, які були ще встановлені у 2018р.

Основною складовою тарифу на теплову енергію є природний газ, а  ціна на природний газ зросла і стала значно більшою ніж в діючому тарифі, тому підприємство має значні збитки. При цьому у КП «Тепловик» відсутня можливість щомісячного коригування ціни на газ в структурі тарифу через низку нормативних актів, одним з яких є Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води (далі – Меморандум), який було підписано 09.02.2021р. в тому числі і головою правління НАК «Нафтогаз України». Слід зазначити, що даний Меморандум було укладено саме з метою недопущення підвищення тарифів на послуги з централізованого опалення, постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2020-2021 року для кінцевих споживачів комунальних послуг (населення). Ситуацію ускладнила і заборгованість населення перед підприємством за послуги з теплопостачання (як найбільш вагомої категорії споживачів). Так, станом на 01.08.2021р., заборгованість населення перед КП «Тепловик» сягає 16 755,4 млн. грн..

Однак, відповідно до Закону України від 17.03.2020р. № 530-IX (зі змінами та доповненнями)  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19)», на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19) теплопостачальним підприємствам забороняється припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України навіть у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі. Читати далі →

ЩОБ НЕ ПЛАТИТИ ЗА ВОДУ СУСІДА, НЕОБХІДНО ЛИШЕ ВСТАНОВИТИ ЛІЧИЛЬНИКИ ГАРЯЧОЇ ВОДИ.

Шановні абоненти, нагадуємо про необхідність та доцільність встановлення індивідуальних лічильників гарячої води, обумовлену змінами в законодавстві.

02 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» і продовжують вступати в дію його прикінцеві та перехідні положення.  Цей закон передбачає  обов’язковий 100% облік послуг водопостачання. Реалізувати це завдання планується шляхом встановлення засобів обліку послуги гарячого водопостачання  в багатоквартирних будинках. Запроваджується два види вузлів обліку: вузол комерційного обліку (загальнобудинковий) і вузли розподільного обліку (квартирні).

Відповідно до п.п. 3, 4 «Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг», розподіл обсягів комунальних послуг між споживачами у будівлях, оснащених вузлами комерційного обліку буде проводиться між усіма споживачами з урахуванням показань вузлів розподільного обліку (ст.10 ч.1).

У разі якщо приміщення всіх споживачів у будівлі оснащені вузлами розподільного обліку гарячої води, загальний обсяг спожитої у будівлі гарячої води, розподіляється між споживачами відповідно до обсягу споживання за показаннями вузлів розподільного обліку (ст.10 ч.2).

У разі, якщо жодне приміщення у будівлі не оснащене вузлами розподільного обліку гарячої води, загальний обсяг спожитої у будівлі води, розподіляється між споживачами пропорційно до кількості осіб, які фактично користуються такими послугами (ст.10 ч.3 п.п. 3).

У разі, якщо частина приміщень у будівлі оснащена вузлами розподільного обліку гарячої, питної води, а частина – не оснащена, обсяг спожитий споживачами у приміщеннях, оснащених вузлами розподільного обліку, встановлюється у розмірі, визначеному за допомогою таких вузлів, а загальний обсяг спожитої у будівлі відповідно гарячої, питної води (крім обсягу, витраченого на загальнобудинкові потреби та споживачами у приміщеннях, оснащених вузлами розподільного обліку) розподіляється між споживачами, приміщення яких не оснащені вузлами розподільного обліку, пропорційно до кількості осіб, які фактично користуються такими послугами (ст.10 ч.3 п.п. 4).

На підставі вищезазначеного КП «Тепловик» рекомендує усім споживачам міста, квартири яких не оснащені лічильниками,  встановлювати індивідуальні прилади обліку (вузли розподільного обліку води) та сплачувати лише за фактично спожиті послуги водопостачання у ваших оселях.

За детальною інформацією щодо встановлення лічильників звертатися в абонентський відділ КП «Тепловик», вул. Ессенська 2, блок 4,  тел.: 4-54-59, 0688289756.

 

Хочемо повідомити Вам, наші шановні споживачі, що зроблено адміністрацією підприємства з часу отримання судових наказів про стягнення  50,7 млн. грн. та заблокування рахунків підприємства:

 1. Клопотання до міського голови щодо виділення коштів з місцевого бюджету для погашення заборгованості перед АТ НАК «Нафтогаз України».
 2. Звернення до Національної служби посередництва і примирення щодо клопотання перед Президентом України щодо допомоги в збереженні підприємства, колективу та прийняття законодавчих дій для повернення різниці вартості тарифів та погашення заборгованості перед АТ НАК «Нафтогаз України».
 3. Звернення до Заступника Міністра розвитку громад і територій України Наталії Хоцянівській щодо виділення різниці вартості в тарифах та реструктуризації заборгованості по газу.
 4. Звернення до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо виділення коштів з різниці в тарифах державним бюджетам для виділення їх місцевим бюджетам.
 5. Звернення до міського голови щодо виконання дій щодо відшкодування різниці між розміром тарифу та розміром витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії  в розмірі 50 млн. грн.
 6. Звернення до 450 народних депутатів України:
 1. Звернення до губернатора Хмельницької області щодо відшкодування різниці в тарифах з державного бюджету.
 2. Спільне звернення керівників теплопостачальних підприємств Хмельницької області (за підсумками наради) до Президента України, Прем’єр-міністра, Міністра розвитку громад і територій України, Голови Верховної Ради України.

Ми звернулися до всіх щаблів уряду – до органів місцевого самоврядування, до губернатора Хмельницької області, вищих державних урядовців України та  вищого державного органу законодавчої влади України щодо вирішення проблеми функціонування ринку газу, щодо вдосконалення державної  політики формування тарифів, щодо відшкодування різниці в тарифах.

Ми будемо і надалі інформувати Вас, як відреагував уряд на ситуацію, в якій опинились теплопостачальні підприємства України та яка була надана допомога нашому підприємству.

З повагою директор КП «Тепловик» Олександр Душенко

Оголошення про встановлення розміру внесків за встановлення ВКО ГВП

На виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22 червня 2017 р. No2119-VIII,  КП «Тепловик» розрахував розмір внесків за встановлення вузлів комерційного обліку гарячого водопостачання по окремим житловим будівлям м. Старокостянтинів. Зокрема відповідним рішенням затверджуються внески за заміну вузлів комерційного обліку гарячого водопостачання  по окремим житловим будівлям, внески розраховані відповідно до «Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та /або гарячого водопостачання» затвердженої Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05. 06.2018р. No129. зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26.06.2018 р. за №754/32206

 1. Встановити розмір внеску, визначеного на основі загальних витрат за встановлення вузлів комерційного обліку гарячого водопостачання та розділених між споживачами комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» а саме:
№ п/п Адреса

вулиця, будинок, квартири

Розмір внеску за встановлення  ВКО ГВП грн/квартал/приміщення

з ПДВ

1 Ессенська, 6 кв.1-35 25,53  грн. з ПДВ в квартал
2 Ессенська, 6 кв.36-55 38,98  грн. з ПДВ в квартал
3 Ессенська, 6 кв.56-90 24,22  грн. з ПДВ в квартал
4 Ессенська, 6 кв.91-110 38,98  грн. з ПДВ в квартал
5 Ессенська, 6 кв.111-130 41,83  грн. з ПДВ в квартал
6 Ессенська, 6 кв.131-165 23,12 грн. з ПДВ в квартал
7 Ессенська, 6 кв.166-185 40,46 грн. з ПДВ в квартал
8 Ессенська, 6 кв.186-220 24,22 грн. з ПДВ в квартал
9 Ессенська, 6 кв.221-240 40,46 грн. з ПДВ в квартал
10 Ессенська, 6 кв.241-260 40,46 грн. з ПДВ в квартал
11 Ессенська, 6 кв.261-295 24,22 грн. з ПДВ в квартал
12 Ессенська, 6 кв.296-315 41,03 грн. з ПДВ в квартал
13 Ессенська, 6 кв.316-350 24,22 грн. з ПДВ в квартал
14 Ессенська, 6 кв.351-370 41,03 грн. з ПДВ в квартал
15 Ессенська, 6 кв.371-390 42,39 грн. з ПДВ в квартал
16 Ессенська, 6 кв.391-425 24,22 грн. з ПДВ в квартал
17 Ессенська, 6 кв.426-460 25,53 грн. з ПДВ в квартал
18 Ессенська, 8 кв.1-40 22,22 грн. з ПДВ в квартал
19 Ессенська, 8 кв.41-55 54,7 грн. з ПДВ в квартал
20 Ессенська, 8 кв.56-75 41,83 грн. з ПДВ в квартал
21 Ессенська, 8 кв.76-110 24,22 грн. з ПДВ в квартал
22 Ессенська, 8 кв.111-150 21,2 грн. з ПДВ в квартал
23 Ессенська, 10 кв.1-40 22,34 грн. з ПДВ в квартал
24 Ессенська, 10 кв.41-75 23,9 грн. з ПДВ в квартал
25 Софійська, 7 кв.1-35 25,39 грн. з ПДВ в квартал
26 Софійська, 7 кв.36-70 24,22 грн. з ПДВ в квартал
27 Софійська, 7 кв.71-90 41,83 грн. з ПДВ в квартал
28 Софійська, 7 кв. 91-110 41,03 грн. з ПДВ в квартал
29 Софійська, 9 кв. 1-20 41,83 грн. з ПДВ в квартал
30 Софійська, 9 кв. 21-40 41,83 грн. з ПДВ в квартал
31 Софійська, 9 кв. 41-60 41,83 грн. з ПДВ в квартал
32 Софійська, 9 кв. 61-80 41,83 грн. з ПДВ в квартал
33 Софійська, 9 кв. 81-115 23,9 грн. з ПДВ в квартал
34 Софійська, 9 кв. 116-135 41,83 грн. з ПДВ в квартал
35 Софійська, 13 кв. 1-35 24,22 грн. з ПДВ в квартал
36 Софійська, 13 кв. 36-70 24,22 грн. з ПДВ в квартал
37 Софійська, 13 кв.71-90 41,83 грн. з ПДВ в квартал
38 Софійська, 13 кв. 91-110 41,83 грн. з ПДВ в квартал
39 Софійська, 17 кв. 1-40 22,22 грн. з ПДВ в квартал
40 Софійська, 17 кв. 41-75 25,39 грн. з ПДВ в квартал
41 Софійська, 17 кв. 76-95 41,83 грн. з ПДВ в квартал
42 Софійська, 19 кв. 1-40 21,2 грн. з ПДВ в квартал
43 Софійська, 21 кв. 1-20 41,83 грн. з ПДВ в квартал
44 Софійська, 21 кв. 21-40 41,83 грн. з ПДВ в квартал
45 Софійська, 21 кв. 41-55 55,77 грн. з ПДВ в квартал
46 Софійська, 21 кв.56-95 22,22 грн. з ПДВ в квартал
47 Софійська, 23 кв. 1-12 64,97 грн. з ПДВ в квартал

 

Директор                            О.С.Душенко

Пропозиції та зауваження для подальшого прийняття рішення в письмовому вигляді надсилати до 17 00 год. 09.03.2021 р. на адресу комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради: м. Старокостянтинів, вул. Ессенська 2, блок 4, або на адресу виконавчого комітету міської ради: м. Старокостянтинів, вул. Острозького, 41.

Обґрунтування щодо необхідності прийняття внесків за встановлення вузлів комерційного обліку гарячого водопостачання, що сплачуються оператору зовнішніх інженерних мереж Комунальному підприємству по експлуатації теплового господарства КП «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради

На виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22 червня 2017 р. No2119-VIII,  КП «Тепловик» розрахував розмір внесків за встановлення вузлів комерційного обліку гарячого водопостачання  по окремим житловим будівлям м. Старокостянтинів. Зокрема відповідним рішенням затверджуються внески за встановлення вузлів комерційного обліку гарячого водопостачання по окремим житловим будівлям, внески розраховані відповідно до «Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та /або гарячого водопостачання» затвердженої Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05. 06.2018р. No129.

Внески на сплату за встановлення вузлів комерційного обліку розраховані для кожної будівлі окремо терміном на п’ять років, та розподілені відповідно до кількості приміщень, які є самостійними об’єктами нерухомого майна. Перелік житлових будівель де планується встановлення вузлів комерційного обліку гарячого водопостачання по вулицях:

1 Миру, 1/144
2 Миру, 1/149
3 Миру, 1/150
4 Миру, 1/152-1/153
5 Миру, 1/154
6 Миру, 1/155
7 Миру, 1/156
8 Миру, 1/157
9 Миру, 1/158,

Згідно Постанови КМУ від 06.06.2017 р. No444 «Про затвердження Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку», Комунальним підприємством по експлуатації теплового господарства КП «Тепловик» 14.12.2020 р. було проінформовано власників/співвласників житлових будівель, де планується встановлення, про намір встановлення вузла комерційного обліку гарячого водопостачання. На цей час зауважень та пропозицій від власників (співвласників) житлових будівель, щодо умов відмінних від запропонованих, не надходило.

Директор КП «Тепловик»                                                    Олександр ДУШЕНКО