Плата за абонентське обслуговування

На виконання вимог пункту 6 частини першої статті 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (далі — Закон) 21.08.2019р. Урядом прийнято постанову №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами».

Згідно з вимогами Закону, який введено в дію з 01.05.2019р., співвласникам багатоквартирних будинків надано право вибору моделі організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг та, відповідно, вибору виду договору про надання комунальних послуг.

При цьому встановлено, що у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку самостійно не оберуть одну з моделей організації договірних відносин, укладається публічний договір приєднання відповідно до вимог частини п’ятої статті 13 цього Закону.

Згідно вищезазначеного, КП «Тепловик» повідомляє, що договір приєднання було висвітлено на сайті, що дозволяє проводити нарахування плати за абонентське обслуговування з 06 листопада 2021 року.

Підприємство розрахувало розмір плати за абонентське обслуговування відповідно до постанови КМУ № 808 від 21.08.2019р. «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування», даний платіж становить – 33,74 грн.

Розмір плати за абонентське обслуговування нараховується щомісячно у фіксованому розмірі на один особовий рахунок, незалежно від кількості мешканців у квартирі.

Звертаємо увагу, що витрати на абонентське обслуговування завжди були враховані у тарифах на теплову енергію, однак після змін у законодавстві витрати на абонентське обслуговування виведені в окремий платіж.

Споживачам комунальних послуг та власникам (співвласникам) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання, у відповідній будівлі, які сплачують плату за абонентське обслуговування, надаються пільги та субсидії на оплату цього платежу.

У відповідності до вищезазначеного, плата за абонентське обслуговування буде нараховуватися з 06 листопада 2021 року.

В листопаді плата за абонобслуговування становитиме:

33,74 грн. : 30 днів х 25 днів = 28,12 грн.

З грудня 2021 року дана плата становитиме  33,74 грн. щомісячно.

Споживачі, починаючи з грудня 2021 року будуть отримувати рахунок, де буде новий вид призначення платежу – за абонентське обслуговування.

З повагою юрисконсульт  КП «Тепловик» Оксана Медведчук

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

про намір коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії для категорій споживачів бюджетні установи та інші споживачі, що надаються Комунальним підприємством по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради на період з 01.10.2021р. по 30.09.2022р. в зв’язку зі збільшенням вартості природного газу

На виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, КП «Тепловик» пропонує на розгляд обґрунтування коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії для бюджетних установ та інших споживачів.

Зауваження та пропозиції по суті питань, від фізичних та юридичних осіб приймаються до 16:00 год. 05.11.2021р. на адресу 31101, м. Старокостянтинів, вул. Ессенська, 2 блок, 4 або на електронну адресу info@teplovik.org

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи(для юридичних осіб – повне найменування), що її подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

 

Обґрунтування

щодо необхідності КОРИГУВАННЯ встановлених тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії для  категорій споживачів бюджетні установи та інші споживачі, що надаються Комунальним підприємством по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради на період з 01.10.2021р. по 30.09.2022р.

 На даний час  КП «Тепловик» застосовує встановлені тарифи на теплову енергію для бюджетних установ та інших споживачів, що встановлені рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 08.10.2021р. №341 «Про тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії постачання гарячої води комунальному підприємству по експлуатації теплового господарства  «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради».

Основною складовою тарифу на теплову енергію є природний газ, а  ціна на природний газ з моменту розрахунку планових тарифів на теплову енергію на період з 01.10.2021р. по 30.09.2022р. зросла і стала значно більшою, тому підприємство має значні збитки.

Однак, відповідно до Закону України від 17.03.2020р. № 530-IX (зі змінами та доповненнями)  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19)», на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19) теплопостачальним підприємствам забороняється припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України навіть у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі.

В діючому тарифі ціна природного газу для виробництва теплової енергії закладена по категорії споживачів бюджетні установи та інші споживачі у розмірі 14 916,05 грн. з ПДВ.

У жовтні 2021р. ціна природного газу для бюджетних установ за фіксовані обсяги визначена у розмірі 16 390,10 грн. з ПДВ, а за обсяги газу, що спожиті понад фіксовані, ціна 24 769,80 грн. з ПДВ.  Для виробництва теплової енергії іншим споживачам ціна газу у жовтні 2021р. 24 769,80 грн. з ПДВ.

В листопаді 2021р. бюджетним установам фіксована  ціна газу залишилась без змін, а за обсяги спожиті понад фіксовані, ціна 36 261,02 грн. з ПДВ.  Для інших споживачів 36 261,02 грн. з ПДВ.

Ціна на послуги транспортування природного газу на даний час залишилась без змін і складає  – 124,16 грн/1000 м3  без ПДВ, з урахування коефіцієнту відповідно до умов договору 136,576 грн/1000 м3  без ПДВ, з ПДВ 163,89 грн.

Тариф на послугу розподілу природного газу встановлена відповідно до постанови НКРЕКП складає 1,66 грн. за 1 м3  без ПДВ, з ПДВ 1,99 грн.. КП «Тепловик» щомісячно сплачує АТ «Оператор газорозподільної системи «Хмельницькгаз» платіж у розмірі 910 303,82 грн..

Відповідно до постанови КМУ від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» із змінами визначено, що у разі зміни протягом строку дії тарифів обсягу окремих витрат, пов’язаних з наданням послуг з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, з причин, які не залежать від суб’єкта господарювання, зокрема збільшення цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, може проводитися коригування тарифів.

Так, як ціни на газ суттєво зросли підприємством  розроблені розрахунки щодо коригування встановлених тарифів на теплову енергію для бюджетних установ та інших споживачів.

Коригування проведено тільки складової елементу витрат Паливо, інші складові тарифу залишаються без змін.

Розмір скоригованих планових тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії враховуючи податок на додану вартість складає:

 Плановий тариф на теплову енергію

для бюджетних установ

за1 Гкал. грн. з ПДВ

4810,12
 Плановий тариф на теплову енергію

для інших споживачів

за1 Гкал. грн. з ПДВ 

7978,34

 

Порівняльна інформація тарифів

Найменування показників діючий плановий Зменшення (-), зростання  (+)
 тариф на теплову енергію

для бюджетних установ

за1 Гкал. грн. з ПДВ 

 4304,39 4810,12  505,73
 тариф на теплову енергію

для інших споживачів

за1 Гкал. грн. з ПДВ 

 4304,39 7978,34  3673,95

Структура тарифу на постачання теплової енергії комунальним підприємством по експлуатації теплового господарства “Тепловик” Старокостянтинівської міської ради на період з 01.10.2021р. по 30.09.2022р.

Директор                                                          Олександр ДУШЕНКО

Шановні споживачі!

КП «Тепловик» повідомляє, що у законодавстві України відбулися зміни, а саме: з  1 травня 2019 року у повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017р. № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги».

Законом України від 03.12.2020 № 1060-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послу» з 01.05.2021р. до ЗУ «Про ЖКП» внесені зміни, у тому числі й щодо організації договірних відносин між виконавцями житлово–комунальних послуг та споживачами.

Так, відповідно до ст. 13 ЗУ «Про ЖКП», у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і послуг з постачання та розподілу електричної енергії), з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги. При цьому розміщується повідомлення про місце опублікування тексту договору у загальнодоступних місцях на інформаційних стендах та/або рахунках на оплату послуг.

Кабінет Міністрів України затвердив тексти типових індивідуальних договорів про надання комунальних послуг, що є публічними договорами приєднання, а саме:

  1. Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання гарячої води.
  2. Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії.

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

про намір здійснити встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів, що надаються Комунальним підприємством по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради на період з 01.10.2021р. по 30.09.2022р.

 

На виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, КП «Тепловик» пропонує на розгляд обґрунтування причин встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів.

Зауваження та пропозиції по суті питань, від фізичних та юридичних осіб приймаються до 16:00 год. 27.08.2021р. на адресу 31101, м. Старокостянтинів, вул. Ессенська, 2 блок, 4 або на електронну адресу info@teplovik.org

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи(для юридичних осіб – повне найменування), що її подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

 

Обґрунтування щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води для всіх категорій споживачів, що надаються Комунальним підприємством по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради на період з 01.10.2021р. по 30.09.2022р.

Відповідно до ст. 20  Закону України «Про теплопостачання», тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання  теплової енергії, тарифи є регульованими та встановлюються органами місцевого самоврядування у межах повноважень, визначених законодавством.
Відповідно до Закону України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» комунальними послугами є, зокрема, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води.
Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», що  затверджений постановою КМУ від 01.06.2011 № 869 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16.06.2021 № 613) (далі- Порядок № 869) передбачено  щорічне встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води до початку опалювального сезону.

На даний час у КП «Тепловик» є необхідність  встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води у відповідності з визначеними Законом України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 №2189-VIII (далі – Закон) новою класифікацію житлово-комунальних послуг, новою системою взаємовідносин, що виникатимуть у процесі надання та споживання цих послуг, а також внесених змін до Порядку №869. Також з 1 травня 2021 року набрав чинності Закон України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання комунальних послуг», яким внесені зміни, зокрема до Законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про метрологію та метрологічну діяльність», « Про ринок природного газу», «Про теплопостачання». Внесені зміни передбачають комплекс важливих рішень як для підприємств галузі так і для споживачів комунальних послуг. Так відповідно до цього Закону витрати на оснащення будівель вузлами комерційного обліку води і теплової енергії включатимуться до складу тарифів на теплову енергію.

Підприємство застосовує тарифи на теплову енергію для населення, які були ще встановлені у 2018р.

Основною складовою тарифу на теплову енергію є природний газ, а  ціна на природний газ зросла і стала значно більшою ніж в діючому тарифі, тому підприємство має значні збитки. При цьому у КП «Тепловик» відсутня можливість щомісячного коригування ціни на газ в структурі тарифу через низку нормативних актів, одним з яких є Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води (далі – Меморандум), який було підписано 09.02.2021р. в тому числі і головою правління НАК «Нафтогаз України». Слід зазначити, що даний Меморандум було укладено саме з метою недопущення підвищення тарифів на послуги з централізованого опалення, постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2020-2021 року для кінцевих споживачів комунальних послуг (населення). Ситуацію ускладнила і заборгованість населення перед підприємством за послуги з теплопостачання (як найбільш вагомої категорії споживачів). Так, станом на 01.08.2021р., заборгованість населення перед КП «Тепловик» сягає 16 755,4 млн. грн..

Однак, відповідно до Закону України від 17.03.2020р. № 530-IX (зі змінами та доповненнями)  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19)», на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19) теплопостачальним підприємствам забороняється припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України навіть у разі їх несплати або оплати не в повному обсязі. Читати далі →

Обґрунтування щодо необхідності коригування тарифів
на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуг з постачання теплової енергії і постачання гарячої води
для усіх категорій споживачів КП «Тепловик»

            За підсумками фінансово-господарської діяльності 9 місяців 2020 року підприємство отримало збиток у розмірі 4860,0 тис. грн.. Причинами збитковості підприємства є різкий ріст цін на складові вартості тарифів та несвоєчасне відшкодування різниці вартості в тарифах на теплову енергію з бюджету.

КП «Тепловик» має встановлені тарифи на теплову енергію, її виробництво, постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) відповідно до рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 10.09.2020р. №198:

Діючий тариф на теплову енергію для населення  за 1 Гкал. грн. з ПДВ 1664,09
 Діючий тариф на теплову енергію для бюджетних та інших споживачів  за Гкал. з ПДВ 1909,79

Відповідно до «Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. N869, із змінами відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.06.2020 N467, передбачено, що у разі зміни протягом строку дії тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, обсягу окремих витрат, пов’язаних із провадженням ліцензованої діяльності та наданням комунальних послуг, з причин, що не залежать від ліцензіата (суб’єкта господарювання), зокрема збільшення або зменшення податків і зборів (обов’язкових платежів), мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, орендної плати та амортизації, підвищення або зниження цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, зміни обсягу фінансових витрат, складової частини планованого прибутку, може проводитися коригування тарифів.

З січня 2021р. планується суттєве збільшення ціни на природний газ для нашого підприємства постачальником газу НАК «Нафтогаз України» та за розподіл газу АТ оператором газорозподільчої системи «Хмельницькгаз». Ціна на природний газ складатиме 7220,00 грн. за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість, а за розподіл 1750,00 грн. за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість.

При розрахунку встановленого тарифу підприємством закладено ціну на природний газ в розмірі 4 048,49 грн. за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість, та за розподіл газу 920,00 грн. за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість.  Ціна на природний газ та його розподіл  збільшилась на 78%  та складає 9094,16 грн. за 1 000 куб. м. без податку на додану вартість.

З січня 2021р. ціна за розподіл електроенергії зросте і складатиме 1,12143 грн. без ПДВ за кВт/год.

Враховуючи подальший ріст цін на електроенергію та газ, а також введення з 01.01.2021 року ринку природного газу, збитковий тариф приведе до неможливості проходження опалювального сезону 2020-2021 року.

Без зміни паливної складової тарифу та складової тарифу на електроенергію підприємство протягом опалювального сезону 2020-2021 року, враховуючи щомісячне зростання ціни на природний газ та електроенергію, буде нести колосальні збитки, оскільки в структурі тарифу вона займає найбільшу частку – близько 77%.

Тому, підприємством здійснено коригування в частині ціни паливної складової тарифів та складової тарифу  на електроенергію теплової енергії та послуги з постачання теплової енергії без коригування об’ємів.

Інші складові тарифу на теплову енергію, що враховані у структурі чинних тарифів, не переглядаються.

Розмір планових тарифів, враховуючи податок на додану вартість, складає:

Плановий тариф на теплову енергію для населення  за 1 Гкал. грн. з ПДВ 2444,40
 Плановий тариф на теплову енергію для бюджетних та інших споживачів  за Гкал. з ПДВ 2690,14
Плановий тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання, грн/м3. з ПДВ 152,28
Плановий тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води за умови відсутності рушникосушильників, грн/м3. з ПДВ 141,62

 

Згідно ст.20 ЗУ «Про теплопостачання» «тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії».

Зауваження та пропозиції по суті питань, від фізичних та юридичних осіб приймаються до 09:00 год. 13.01.2021р. на адресу 31101, м. Старокостянтинів, вул. Ессенська, 2 блок, 4 або на електронну адресу info@teplovik.org

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб –повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Розрахунок коригування тарифу на постачання теплової енергії для будинку по вул.Попова 6

Розрахунок коригування тарифу на виробництво теплової енергії для будинку по вул.Попова 6

Розрахунок коригування тарифу на теплову енергію для будинку по вул.Попова 6

Розрахунок коригування тарифу на виробництво теплової енергії

Розрахунок коригування тарифу на транспортування теплової енергії

Розрахунок коригування тарифу на постачання теплової енергії

Розрахунок коригування тарифу на теплову енергію

Структура тарифів на послугу постачання гарячої води

 

Директор                                                                                       О.С.Душенко

 

 

Повідомлення про намір коригування розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії комунальному підприємству по експлуатації теплового господарства “Тепловик” Старокостянтинівської міської ради

Відповідно до Закону України від 22 червня 2017 року  № 2119-VIII «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» оснащення вузлами комерційного обліку будівель, що на день набрання чинності вище зазначеного Закону були приєднані до зовнішніх інженерних мереж і не були оснащені такими вузлами обліку, або такі вузли обліку, які на день набрання чинності Закону  вийшли з ладу, зобов’язаний здійснити оператор зовнішніх інженерних мереж з відшкодуванням витрат власниками (співвласниками) будівель, шляхом сплати внесків.

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року №129 затверджена Методика визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання, в якій зазначено що розміри внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку в розрізі будівель встановлюються органами місцевого самоврядування.

Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради скоригувало розмір внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії, виходячи з планових витрат на встановлення  відповідного вузла комерційного обліку.

Підставами для коригування розміру внесків є: зменшення загальної кількості вузлів комерційного обліку теплової енергії, в зв’язку з відключенням будинків від системи централізованого опалення, та збільшення розміру мінімальної заробітної плати.

Внески розраховані відповідно до «Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та /або гарячого водопостачання» затвердженої Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 129, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 червня 2018 року за №754/32206.

Скоригований розрахунок розміру внесків за заміну та обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії комунального підприємства по експлуатації теплового господарства “Тепловик” Старокостянтинівської міської ради

№ п/п Адреса Розмір внеску за заміну ВКО ТЕ (грн/квартал/приміщення Розмір внеску за обслуговування ВКО ТЕ (грн/квартал/приміщення
вулиця, будинок, квартири без ПДВ з ПДВ без ПДВ з ПДВ
1 Ессенська 6 кв. 1 – 35 6,64 7,97 43,66 52,39
2 Ессенська 6 кв. 36 – 55 11,62 13,95 76,41 91,69
3 Ессенська 6 кв. 56 – 90 6,64 7,97 43,66 52,39
4 Ессенська 6 кв. 91 – 110 11,62 13,95 76,41 91,69
5 Ессенська 6 кв. 111 – 130 11,62 13,95 76,41 91,69
6 Ессенська 6 кв. 131 – 165 6,64 7,97 43,66 52,39
7 Ессенська 6 кв. 166 – 185 11,62 13,95 76,41 91,69
8 Ессенська 6 кв. 186 – 220 6,64 7,97 43,66 52,39
9 Ессенська 6 кв. 221 – 240 11,62 13,95 76,41 91,69
10 Ессенська 6 кв. 241 – 260 11,62 13,95 76,41 91,69
11 Ессенська 6 кв. 261 – 350 2,58 3,10 16,98 20,37
12 Ессенська 6 кв. 351 – 370 11,62 13,95 76,41 91,69
13 Ессенська 6 кв. 371 – 460 2,58 3,10 16,98 20,37
14 Ессенська 8 кв. 1 – 40 5,81 6,97 38,20 45,84
15 Ессенська 8 кв. 41 – 55 15,50 18,60 74,70 89,64
16 Ессенська 8 кв. 56 – 75 11,62 13,95 76,41 91,69
17 Ессенська 8 кв. 76 – 110 6,64 7,97 43,66 52,39
18 Ессенська 8 кв. 111 – 150 5,81 6,97 38,20 45,84
19 Ессенська 10 кв. 1-75 3,10 3,72 20,37 24,45
20 Софійська 7(110),  9   кв. 41 – 80 1,55 1,86 10,19 12,22
21 Софійська 9 кв. 1 –  20 11,62 13,95 76,41 91,69
22 Софійська 9 кв. 21 – 40 11,62 13,95 76,41 91,69
23 Софійська 9 кв. 81 – 115 6,64 7,97 43,66 52,39
24 Софійська 9 кв. 116 – 135 11,62 13,95 76,41 91,69
25 Софійська 13 (110кв.) 2,11 2,54 13,89 16,67
26 Софійська 17,  19 1,72 2,07 11,32 13,58
27 Софійська 21 кв. 1 – 20 11,62 13,95 76,41 91,69
28 Софійська 21 кв. 21 – 95 3,10 3,72 20,37 24,45
29 Софійська 23 19,37 23,24 93,37 112,05
30 Прокоп’юка 3 кв.1 – 30 7,75 9,30 50,94 61,12
31 Прокоп’юка 3 кв.  31 – 170 1,66 1,99 10,92 13,10
32 Прокоп’юка  3/1 7,75 9,30 50,94 61,12
33 І.Франка  19 кв. 1 – 20 10,57 12,68 69,46 83,35
34 І.Франка  19 кв. 21 – 40 11,07 13,28 72,77 87,32
35 І.Франка  21 кв. 1 – 79 2,94 3,53 19,34 23,21
36 І.Франка  21 кв. 80 – 95 13,67 16,41 89,89 107,87
37 І.Франка  25 2,32 2,79 15,28 18,34
38 І.Франка  27 1,67 2,01 10,99 13,19
39 І.Франка  29 2,37 2,85 15,59 18,71
40 І.Франка  31 1,97 2,36 12,95 15,54
41 І.Франка  33 3,32 3,98 21,83 26,20
42 І.Франка  35 6,64 7,97 39,00 46,80
43 І.Франка  37  кв. 1 – 32 7,26 8,72 47,75 57,30
44 І.Франка  37 кв. 33 – 64 7,26 8,72 47,75 57,30
45 І.Франка 37 кв. 65- 160 2,42 2,91 15,92 19,10
46 І.Франка  39 кв. 1 – 32 7,26 8,72 47,75 57,30
47 І.Франка  39 кв. 33 – 64 7,26 8,72 47,75 57,30
48 І.Франка  39 кв. 65 – 96 7,26 8,72 47,75 57,30
49 І.Франка  39  кв. 97 – 128 7,26 8,72 47,75 57,30
50 І.Франка  41 1,82 2,18 11,94 14,33
51 Чайковського  2 2,09 2,51 13,77 16,52
52 Миру 1/105 29,06 34,87 140,06 168,07
53 Миру  1/106 29,06 34,87 140,06 168,07
54 Миру  1/107 29,06 34,87 140,06 168,07
55 Миру  1/108 29,06 34,87 140,06 168,07
56 Миру  1/109 25,83 30,99 124,50 149,40
57 Миру 1/29 7,04 8,45 46,31 55,57
58 Миру  1/30 7,04 8,45 46,31 55,57
59 Миру  1/32 7,26 8,72 47,75 57,30
60 Миру  1/43 12,91 15,50 84,89 101,87
61 Миру  1/132 5,81 6,97 38,20 45,84
62 Миру  1/133 3,32 3,98 21,83 26,20
63 Миру  1/137 4,65 5,58 30,56 36,67
64 Миру  1/138 4,65 5,58 30,56 36,67
65 Миру  1/140 4,65 5,58 30,56 36,67
66 Миру  1/141 3,87 4,65 25,47 30,56
67 Миру  1/142 3,32 3,98 21,83 26,20
68 Миру  1/143 5,81 6,97 38,20 45,84
69 Миру  1/144 3,87 4,65 25,47 30,56
70 Миру  1/145 кв. 1 – 25 9,30 11,16 61,12 73,35
71 Миру  1/145 кв. 26 – 50 9,30 11,16 61,12 73,35
72 Миру  1/146 3,87 4,65 25,47 30,56
73 Миру  1/147 2,91 3,49 19,10 22,92
74 Миру  1/148 кв. 1 – 20, 11,07 13,28 72,77 87,32
75 Миру  1/148 кв. 21 – 40 11,62 13,95 76,41 91,69
76 Миру  1/149 5,81 6,97 38,20 45,84
77 Миру  1/150 5,17 6,20 33,96 40,75
78 Миру  1/152,  1/153 2,70 3,24 17,77 21,32
79 Миру  1/154 3,87 4,65 25,47 30,56
80 Миру  1/155 кв. 1 – 28 7,04 8,45 46,31 55,57
81 Миру  1/155 кв. 29 – 40 12,91 15,50 84,89 101,87
82 Миру  1/156 3,32 3,98 21,83 26,20
83 Миру  1/157 3,87 4,65 25,47 30,56
84 Миру  1/158 3,32 3,98 21,83 26,20
85 Миру 3/17 3,63 4,36 23,88 28,65
86 Миру 3/19 3,63 4,36 23,88 28,65
87 Миру 3/20 3,63 4,36 23,88 28,65
88 Миру 3/21 3,32 3,98 21,83 26,20
89 Миру 3/22 3,32 3,98 21,83 26,20
90 Миру 3/23 3,32 3,98 21,83 26,20
91 Миру  6 9,69 11,62 63,67 76,41
92 Миру  8 9,69 11,62 63,67 76,41
93 Миру  10 9,69 11,62 63,67 76,41
94 Миру  11 4,01 4,81 26,35 31,62
95 Попова  6 кв. 1 – 35 6,64 7,97 43,66 52,39
96 Попова  6 кв. 36 – 71 6,46 7,75 42,45 50,94
97 Попова  6 кв. 72 – 107 6,46 7,75 42,45 50,94
98 Попова 6 кв. 108 – 142 6,64 7,97 43,66 52,39
99 Попова  6 кв. 143 – 178 6,46 7,75 42,45 50,94
100 Попова  65 4,65 5,58 30,56 36,67
101 Попова 13 3,94 4,73 25,90 31,08
102 Попова  14 3,10 3,72 20,37 24,45
103 Попова  15 3,32 3,98 21,83 26,20
104 Попова  17 5,81 6,97 38,20 45,84
105 Попова  19 5,81 6,97 38,20 45,84
106 Попова  20 3,23 3,87 21,22 25,47
107 Попова 28 1,99 2,38 13,06 15,67
108 Попова  28/1  кв. 1 – 30 7,75 9,30 50,94 61,12
109 Попова  28/1  кв. 31 – 66 6,46 7,75 42,45 50,94
110 Попова  28/1  кв.  67 – 120 4,30 5,17 28,30 33,96
111 Попова  28/3 3,94 4,73 25,90 31,08
112 Попова  30/2 1,94 2,32 12,73 15,28
113 Попова  30/3 7,75 9,30 50,94 61,12
114 Попова  32 7,75 9,30 50,94 61,12
115 Попова  34 2,58 3,10 16,98 20,37
116 Попова  36 3,23 3,87 21,22 25,47
117 Попова 9/55 6,84 8,20 44,94 53,93
118 Попова 9/56 6,84 8,20 44,94 53,93
119 Попова 9/57 7,04 8,45 46,31 55,57
120 Грушевського  21 14,53 17,43 95,51 114,61
121 Грушевського  23 29,06 34,87 140,06 168,07
122 Рудяка  31 5,81 6,97 38,20 45,84
123 Острозького  7 8,30 9,96 54,58 65,49
124 Острозького  9 6,12 7,34 40,21 48,26
125 Острозького  11 6,12 7,34 40,21 48,26
126 Острозького  15 8,02 9,62 52,69 63,23
127 Острозького  17 4,01 4,81 26,35 31,62
128 Острозького  30 9,69 11,62 63,67 76,41
129 Острозького  32 9,69 11,62 63,67 76,41
130 Острозького  34 9,69 11,62 63,67 76,41
131 Острозького  53 7,50 9,00 49,29 59,15
132 Острозького 53/1 8,02 9,62 52,69 63,23
133 Острозького  55,  55 – А 3,87 4,65 25,47 30,56
134 Острозького  64,  64 – А 3,87 4,65 25,47 30,56
135 Острозького  66 3,75 4,50 24,65 29,58
136 Острозького  68 3,52 4,23 23,15 27,78
137 Подільський  3 19,37 23,24 113,75 136,51
138 Ессенська 1/1 46,49 55,79 224,09 268,91
139 Ессенська 1/2 46,49 55,79 224,09 268,91

Пропозиції та зауваження для подальшого прийняття рішення прошу  надсилати в письмовому вигляді до 17 00 год. 07.12.2020 на адресу комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради: м. Старокостянтинів, вул. Ессенська 2, блок 4, або на адресу виконавчого комітету міської ради: м. Старокостянтинів, вул. Острозького, 41.

Директор            Олександр ДУШЕНКО

 

Прийнято рішення виконкому про перегляд тарифів

Шановні споживачі теплопостачання, повідомляємо, що прийнято рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 10 вересня 2020 року № 198 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води комунальному підприємству по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради».

Дане рішення набуває чинності після переходу споживачів комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради на нові договірні відносини, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

З повагою, директор КП «Тепловик»

Олександр Душенко

Перегляд:

Рішення 198

додаток 1 – рішення 198

додаток 2 – рішення 198

додаток 3 – рішення 198

додаток 4 – рішення 198

додаток 5 – рішення 198

додаток 6-7 – рішення 198

додаток 8-9 – рішення 198

додаток 10-11 – рішення 198