Для того, щоб реалізувати плани КП  «Тепловик», про які ми писали в статті від 18 березня, адміністрація підприємства звернулася по допомогу в першу чергу до міського голови Миколи Степановича Мельничука і зустріла підтримку, розуміння і 100% готовність допомогти.

Так, міський голова  звернувся до народного депутата України Віктора Васильовича Бондаря з обґрунтованим переконливим проханням посприяти у виділенні коштів на реконструкцію теплових мереж в місті з державного бюджету в сумі 28 190,815 тис. грн. За допомогою депутата Старокостянтинівської міської ради Мініх Ірини Миколаївни лист від міського голови максимально швидко був переданий до Бондаря Віктора Васильовича. Приємно, що Віктор Васильович з розумінням віднісся до прохання Миколи Степановича і обіцяв докласти всіх зусиль для допомоги у виділенні коштів.

Тільки спільними зусиллями Мельничука Миколи Степановича, міської ради, адміністрації підприємства, кожного робітника підприємства, депутатів місцевого рівня і народного депутата Бондаря Віктора Васильовича ми зможемо покращити технічне становище КП «Тепловик», що неодмінно приведе до зменшення збитків підприємства.

Дякую всім за розуміння і підтримку.

З повагою,
директор КП «Тепловик»
Олександр Душенко

Post Navigation