Чи потрібно обирати «старшого будинку» ?

Зважаючи на сьогоденний клімат дуже важливо слідкувати за опаленням у наших оселях. Враховуючи дані по будинках ми можемо підвести такий підсумок, що вдале рішення призводить до зменшення у платіжках. Тобто від того є «старший будинку» чи ні залежить стан вашого гаманця.

Розглянемо це питання детальніше: «старший будинку» – це особа, яку обираєте Ви, мешканці будинку, і після чого можете коригувати подачу теплоносія до квартир в залежності від погодних умов (на підставі чого зменшувати вартість за опалення в своїх платіжках) та особистих побажань мешканців будинку, оскільки підприємство діє згідно законодавства та подає тепло відповідно до температурного графіка.

Хто може бути «старшим будинку» ? Будь – який мешканець вашого будинку, якого на загальних зборах оберуть мешканці будинку (з веденням протоколу зборів).   Спеціалісти КП «Тепловик» навчать правильно та раціонально коригувати подачу тепла до квартир.

Чуму КП Тепловик не може зменшити температуру теплоносія, який ми подаємо? Протяжність тепломереж досить велика, і зменшивши температуру на котельні до крайніх будинків тепло зовсім не потрапить (особливо враховуючи зношеність наших мереж).

Наведемо приклад будинків, де мешканці прислухались до порад, та у кінці лютого обрали старших будинків:

Ми ще раз наполегливо радимо не бути байдужими до Ваших платіжок, а самостійно контролювати подачу теплоносія до будинку.

З повагою,
Інженер КП Тепловик
Денега Олександр

Post Navigation