Ми неодноразово писали про величезні борги КП Тепловик перед НАК Нафтогаз України за спожитий природний газ.

І ось, сталося те чого ми більше всього боялися: НАК Нафтогаз подав до суду за неоплачений газ в 2016-2017 та  1 півріччя 2018року.

Інформація про суми основного боргу КП “Тепловик” м.Старокостянтинів за спожитий природний газ перед НАК “Нафтогаз України” та нараховані суми пені, інфляційних втрат, 3% річних за несвоєчасні розрахунки за газ згідно договірних відносин

Заборгованість підприємства НАК «Нафтогазу України» за спожитий природний газ згідно договірних відносин 2016-2017 років та  1 півріччя 2018року становить 34,788 млн. грн., що спричинило додаткові стягнення (інфляційні, пені, штрафи) на суму 11,8 млн. грн. І ці додаткові стягнення знов причинять збитки підприємству і можуть впливати на збільшення тарифу у майбутньому. Ми цього не хочемо, і робимо все можливе й неможливе для виправлення ситуації. Але, без допомоги своїх споживачів нам не впоратись.

Станом на 01.01.2020р. сума заборгованості (перед КП Тепловик) з різниці в тарифах складає 61,4 млн грн в тому числі з державного бюджету 42 млн грн та з місцевого бюджету 19,4  млн грн. Якби держава з нами розрахувалась – то ми не мали би заборгованості за газ.

Заборгованість населення за отримані послуги станом на 28 травня 2020 року становить 17 млн. грн., існування боргів наражає залишитися літом без гарячої води, а в наступний опалювальний сезон без опалення.

Шановні споживачі теплопостачання!

З розумінням важкої фінансової, економічної і епідеміологічної ситуації в країні, яка відображається на добробуті кожного з нас, адміністрація КП «Тепловик» звертається до населення, яке користується тепловою енергією, з наполегливим проханням провести розрахунок за спожиту теплову енергію. Без Вашої допомоги ми самостійно не в змозі розрахуватися. Опалювальний сезон під загрозою.

Ще раз просимо Вас розрахуватися за спожиті послуги.

Дякуємо за розуміння.

З повагою директор КП «Тепловик»
Олександр Душенко

Post Navigation