ЩОБ НЕ ПЛАТИТИ ЗА ВОДУ СУСІДА, НЕОБХІДНО ЛИШЕ ВСТАНОВИТИ ЛІЧИЛЬНИКИ ГАРЯЧОЇ ВОДИ.

Шановні абоненти, нагадуємо про необхідність та доцільність встановлення індивідуальних лічильників гарячої води, обумовлену змінами в законодавстві.

02 серпня 2017 року набрав чинності Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» і продовжують вступати в дію його прикінцеві та перехідні положення.  Цей закон передбачає  обов’язковий 100% облік послуг водопостачання. Реалізувати це завдання планується шляхом встановлення засобів обліку послуги гарячого водопостачання  в багатоквартирних будинках. Запроваджується два види вузлів обліку: вузол комерційного обліку (загальнобудинковий) і вузли розподільного обліку (квартирні).

Відповідно до п.п. 3, 4 «Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг», розподіл обсягів комунальних послуг між споживачами у будівлях, оснащених вузлами комерційного обліку буде проводиться між усіма споживачами з урахуванням показань вузлів розподільного обліку (ст.10 ч.1).

У разі якщо приміщення всіх споживачів у будівлі оснащені вузлами розподільного обліку гарячої води, загальний обсяг спожитої у будівлі гарячої води, розподіляється між споживачами відповідно до обсягу споживання за показаннями вузлів розподільного обліку (ст.10 ч.2).

У разі, якщо жодне приміщення у будівлі не оснащене вузлами розподільного обліку гарячої води, загальний обсяг спожитої у будівлі води, розподіляється між споживачами пропорційно до кількості осіб, які фактично користуються такими послугами (ст.10 ч.3 п.п. 3).

У разі, якщо частина приміщень у будівлі оснащена вузлами розподільного обліку гарячої, питної води, а частина – не оснащена, обсяг спожитий споживачами у приміщеннях, оснащених вузлами розподільного обліку, встановлюється у розмірі, визначеному за допомогою таких вузлів, а загальний обсяг спожитої у будівлі відповідно гарячої, питної води (крім обсягу, витраченого на загальнобудинкові потреби та споживачами у приміщеннях, оснащених вузлами розподільного обліку) розподіляється між споживачами, приміщення яких не оснащені вузлами розподільного обліку, пропорційно до кількості осіб, які фактично користуються такими послугами (ст.10 ч.3 п.п. 4).

На підставі вищезазначеного КП «Тепловик» рекомендує усім споживачам міста, квартири яких не оснащені лічильниками,  встановлювати індивідуальні прилади обліку (вузли розподільного обліку води) та сплачувати лише за фактично спожиті послуги водопостачання у ваших оселях.

За детальною інформацією щодо встановлення лічильників звертатися в абонентський відділ КП «Тепловик», вул. Ессенська 2, блок 4,  тел.: 4-54-59, 0688289756.

 

Post Navigation