ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОВІРКУ ЛІЧИЛЬНИКІВ ОБЛІКУ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

Шановні споживачі гарячого водопостачання, повідомляємо, що відповідно до Законів України «Про метрологію та метрологічну діяльність», «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», – засоби обліку гарячої води, встановлені у Вашій квартирі, підлягають періодичній повірці, міжповірочний інтервал, вказаний в паспорті лічильника,  становить, як правило, 4 роки.

Обслуговування та заміна вузлів розподільного обліку здійснюються за рахунок власників таких приладів. В зв’язку з чим споживач, в якого прилад обліку води підлягає повірці, повинен провести періодичну повірку лічильника, або придбати новий засіб обліку.

Про кінцевий термін повірки засобу обліку води Ви можете дізнатися, зателефонувавши в абонентський відділ підприємства за тел. 068 828 97 56, або на сайті КП «Тепловик» в особистому кабінеті споживача https://cabinet.teplovik.org/login

Переконливо просимо Вас, наші шановні споживачі, подивитися паспорт лічильника гарячої води і в разі потреби виконати його повірку або заміну.

Адміністрація КП «Тепловик»

Post Navigation