Шановні споживачі!

Добігає кінця опалювальний сезон 2021/2022. Ми хочемо проаналізувати роботу підприємства та почути думки наших споживачів. Можливо будуть поради щодо покращення роботи, які ми зможемо втілити в життя.

  1. Борги. Борги населення рекордно зросли і перевалили за 30 млн. грн. Ми розуміємо, що в країні війна, багато проблем, часом зовсім не до оплати за комунальні послуги. Але ж ми мусимо розраховуватись за газ, за електроенергію, виплачувати заробітну плату працівникам, робити ремонти та модернізацію. Тому дуже прошу всіх розрахуватися за надані послуги, це допоможе нам краще підготуватись до наступного опалювального сезону!!!
  2. Якість обслуговування. Скарг стало набагато менше у порівнянні з минулими опалювальними сезонами.
  3. Ціна. Попри інфляцію, зростання вартості газу, електроенергії, росту мінімальної заробітної плати та загальному подорожчанню всього (матеріали, вироби) в нашій країні – тарифи для населення залишилися незмінними з 2018 року. Завдяки підписаному Меморандуму вдалося втримати стабільно низьку вартість послуги. Дякуємо Президенту, Верховній Раді, Кабінету Міністрів, АМУ та міському голові Миколі Мельничуку. Компенсацію витрат Тепловика (так звану різницю в тарифах) покладено на місцевий бюджет. Звісно, держава допомогла у цьому, збільшивши ПДФО для місцевих бюджетів на 4% (пункт № 15 Меморандуму) та залишивши акцизний збір на містах (пункт № 15 Меморандуму).

15. Забезпечення у 2022 році спрямування до місцевих бюджетів територіальних громад (крім бюджету міста Києва) з метою фінансової підтримки підприємств теплопостачання та сталого проходження опалювального сезону 2021/2022 р. р.:

 – ПДФО у розмірі 4 відсотків але не менше 11 млрд. грн. (додатково);

– 13,44 відсотка акцизного податку з виробленого в Україні пального та 13,44 відсотка акцизного податку з ввезеного на митну територію України пального, відповідно до пунктів 161 та 162 частини першої статті 64 Бюджетного кодексу України.

Тож разом ми робимо наше життя краще. Нижче наводимо приклад: за різними адресами споживачів щодо вартості теплової енергії з жовтня 2018 року по лютий 2022 року, де зазначено, що плата за тепло приблизно однакова за рахунок незмінності тарифу, який прийнятий ще у грудні 2018 року та діє по теперішній час.

Дивимось, аналізуємо, робимо висновки, підказуємо, як покращити роботу підприємства.

Дякую всім за розуміння,

Директор КП Тепловик

Олександр ДУШЕНКО

Post Navigation