Шановні споживачі, особливо ті, хто має борги за послуги з теплопостачання!

КП «Тепловик» знову просить Вас розрахуватися за надані послуги підприємством, а при неможливості погасити заборгованість в повному обсязі рекомендуємо укласти договір реструктуризації на суму боргу.

У разі несплати за послуги з теплопостачання та не укладення договору реструктуризації, КП «Тепловик» змушене буде звернутись в суд для примусового стягнення боргу з відшкодуванням судового збору за Ваш рахунок. Також на суму заборгованості нараховуються виконавчі витрати та штрафні санкції.

Не зважаючи на воєнний стан в країні, підприємство і надалі подає боржників до суду, щодо примусового стягнення, оскільки КП Тепловик в свою чергу мусить вчасно розраховуватись за газ, електроенергію, виплачувати заробітну плату, проводити ремонтні роботи та ін..

Протягом 2023 року підприємством, а саме за 3 місяці подано до суду позови до       117 осіб, на загальну суму 1 031 262,19 грн.

Протягом січня – березня 2023 року примусово стягнуто 117 853,69 грн., та сплачено добровільно після подачі боржників до суду – 22 086,73 грн.

Також повідомляємо, хто ще не оплатив внески за встановлення, заміну та обслуговування ВКО, просимо зробити це в найкоротші строки, оскільки вже перші позови про стягнення даних внесків пред’явлені до суду, але на суму боргу близько 300 грн. прийдеться заплатити 2684,00 грн. судових витрат.

З повагою та надією на розуміння юрисконсульт Оксана Медведчук

Post Navigation