Хоча по календарю зима, але погода надзвичайно тепла, тому питання енергозбереження стоїть гостро, як ніколи.

Одним із пристроїв, що дозволяє економити теплову енергію в будинку, є терморегулятор на батареї, установка якого може зменшити витрату тепла і досягти економії від  20% до 60%.

Радіаторний терморегулятор дозволяє вам встановити і постійно підтримувати комфортну температуру повітря в приміщенні. Завдяки йому можна налаштовувати оптимальну температуру для окремої кімнати.

Терморегулятори, в першу чергу, слід встановлювати в приміщеннях, у яких протягом дня значно змінюється температура. Це,  наприклад, кухня з плитою, кімнати, що виходять на сонячний бік. Терморегулятори незамінні і в спальні, тому що для здорового сну температура повітря не має перевищувати 18-190С.

Наше підприємство надає послугу по встановленню крана радіаторного (терморегулятора):

діаметр 20 – 428,00 грн. з ПДВ;

діаметр 15 – 388,00грн. з ПДВ.

Якщо встановити терморегулятори у всьому будинку (що є обов’язковою  вимогою ДБН при новому будівництві) та правильно їх налаштувати – то весь будинок почне пропускати меншу кількість теплоносія, і, як слідство, будинковий лічильник нарахує меншу кількість гігакалорій, сума в платіжках буде менша. І не треба буде відкривати всі вікна, та розповідати як неправильно КП «Тепловик» опалює місто.

 

З турботою про кожного клієнта,

КП «Тепловик»

Post Navigation