Хочемо повідомити Вам, наші шановні споживачі, що зроблено адміністрацією підприємства з часу отримання судових наказів про стягнення  50,7 млн. грн. та заблокування рахунків підприємства:

  1. Клопотання до міського голови щодо виділення коштів з місцевого бюджету для погашення заборгованості перед АТ НАК «Нафтогаз України».
  2. Звернення до Національної служби посередництва і примирення щодо клопотання перед Президентом України щодо допомоги в збереженні підприємства, колективу та прийняття законодавчих дій для повернення різниці вартості тарифів та погашення заборгованості перед АТ НАК «Нафтогаз України».
  3. Звернення до Заступника Міністра розвитку громад і територій України Наталії Хоцянівській щодо виділення різниці вартості в тарифах та реструктуризації заборгованості по газу.
  4. Звернення до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо виділення коштів з різниці в тарифах державним бюджетам для виділення їх місцевим бюджетам.
  5. Звернення до міського голови щодо виконання дій щодо відшкодування різниці між розміром тарифу та розміром витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії  в розмірі 50 млн. грн.
  6. Звернення до 450 народних депутатів України:
  1. Звернення до губернатора Хмельницької області щодо відшкодування різниці в тарифах з державного бюджету.
  2. Спільне звернення керівників теплопостачальних підприємств Хмельницької області (за підсумками наради) до Президента України, Прем’єр-міністра, Міністра розвитку громад і територій України, Голови Верховної Ради України.

Ми звернулися до всіх щаблів уряду – до органів місцевого самоврядування, до губернатора Хмельницької області, вищих державних урядовців України та  вищого державного органу законодавчої влади України щодо вирішення проблеми функціонування ринку газу, щодо вдосконалення державної  політики формування тарифів, щодо відшкодування різниці в тарифах.

Ми будемо і надалі інформувати Вас, як відреагував уряд на ситуацію, в якій опинились теплопостачальні підприємства України та яка була надана допомога нашому підприємству.

З повагою директор КП «Тепловик» Олександр Душенко

Post Navigation