Шановні споживачі, якщо трапилося так, що випадково була зірвана пломба на лічильнику гарячої води через ремонт чи інші причини, то вихід є в тому разі, якщо ви не намагалися відмотати лічильник назад щоб менше заплатити. Головне – не затягувати і вчасно повідомити про це КП «Тепловик».

Більшість споживачів оплачують послуги гарячого водопостачання за показниками лічильників. Якщо приладів обліку немає, то плата нараховується згідно з нормативами споживання в розрахунку на одну людину. Про це сказано в Правилах надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів від 21 липня 2005 року №630.

Як бути тим, у кого пошкодження лічильника або зрив пломби відбулися випадково, наприклад під час або після ремонту? Головне – не мовчати і відразу повідомити про це КП «Тепловик».

Необхідно якомога скоріше звернутися до підприємства і повідомити про факт несанкціонованого зняття пломби або пошкодження лічильника. Якщо міжповірочний термін не закінчився, то подати заявку на повторне опломбування приладу обліку, якщо закінчився – повірити лічильник в спеціалізованій організації. Якщо пошкоджена заводська пломба приладу обліку, в цьому разі необхідно встановлювати новий лічильник гарячої води.

Чому краще не зволікати і одразу повідомляти? У будь-якому випадку, факт пошкодження стане відомий під час обов’язкової перевірки. І тоді підприємство зробить перерахунок за нормою споживання з дати останньої контрольної перевірки лічильника до моменту, коли буде проведено повторне опломбування.

Згідно законодавства України, споживач зобов’язаний: якщо є лічильник, то кожен місяць не забувати передавати його показання, пускати контролерів для зняття контрольних показань, стежити за збереженням приладів обліку і не втручатися в їх роботу, якщо вас зловлять на відмотуванні показань, з магнітом чи іншим втручанням в прилад обліку, то доведеться заплатити за проведення експертизи, метрологічну повірку та ремонт відповідно до вимог чинного законодавства.

З усіх питань можете звертатися за номером абонентського відділу: 0688289756.

Post Navigation