ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ.

КП «Тепловик» хоче і може подавати гаряче водопостачання, АЛЕ в умовах жорсткого планування наших доходів і витрат ситуація наступна:

Згідно договору з газопостачальною компанією Нафтогаз Трейдінг нашому підприємству на кожний місяць виділений ліміт природного газу по пільговій ціні 7,42 грн. за 1 м3. Якщо подавати гаряче водопостачання – цього об’єму газу, наприклад, на жовтень місяць – не вистачить і відпускати нам газ для населення будуть вже за ціною в три рази  більшою (станом на жовтень 2021 року ціна 24,9 грн за за 1 м3).

Нескладно зрозуміти до чого призведе таке господарювання – Ваші і наші кишені стануть порожніми, фінансова криза підприємства буде незворотною.

Міський бюджет також нам не зможе допомогти профінансувати надто дороговартісну гарячу воду, таких грошей там немає.

В зв’язку з чим наразі керівництвом підприємства із узгодженням з органами місцевого самоврядування, в якості запобігання невдоволення споживачів міста, прийнято рішення – ГАРЯЧУ ВОДУ НЕ ПОДАВАТИ.

Просимо нас зрозуміти та перепрошуємо за незручності.

На даний час рішенням виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради затверджений тариф для населення за 1 Гкал. 2720,69 (з ПДВ), але в цьому опалювальному сезону застосовуватись не буде.

Ми будемо і надалі інформувати Вас щодо стану і вартості подачі наших послуг тепла і гарячої води.

 

З повагою, директор КП «Тепловик» Олександр Душенко

Post Navigation