Шановні споживачі

Звертаємо  Вашу увагу, що відповідно до закону №2479-IX, «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування», в Україні запроваджено мораторій на підвищення тарифів у сфері теплопостачання.

Протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, забороняється підвищення для всіх категорій споживачів тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

Різницю в тарифах компенсуватиме КП «Тепловик»  держава, тому підприємству необхідно привести тарифи у відповідність до тарифної методології.

З 01.10.2022 року  відбулися зміни  вартості окремих складових витрат тарифів на тепло і гарячу воду, а саме:

– зміна  в установленому порядку інвестиційної програми, яка призвела до збільшення більш ніж на 2% від установленого рівня, згідно Рішення виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради від 26 січня 2023 року № 24 «Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства по експлуатації теплового господарства «Тепловик» Старокостянтинівської міської ради на 2022-2023 роки у новій редакції»

Тому, зв’язку із цим підприємством проведено коригування тарифів для усіх категорій споживачів. Відкориговані тарифи  подані на затвердження органам місцевого самоврядування.

Але, так  як діє мораторій, то тарифи на тепло та гарячу воду не зміняться.

Діючі тарифи залишаться на рівні:

Найменування показників діючий
Тариф на теплову енергію для населення  (населення від котельнь та із САО)за 1 Гкал. грн. з ПДВ  

1747,57

 Тариф на теплову енергію для бюджетних установ  за 1Гкал. грн.з ПДВ  

4810,12

Тариф на теплову енергію для інших споживачів  за 1Гкал. грн.з ПДВ  

7978,34

Тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання, грн/м3. з ПДВ  

 

 

115,45

Тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води за умови відсутності рушникосушильників, грн/м3. з ПДВ  

 

106,69

Post Navigation