Нещодавно на двох котельнях підприємства КП «ТЕПЛОВИК» по вулиці Рудяка, 33 та Попова, 11/1 було встановлено нове  газорегулююче обладнання виробництва Італії, в зв’язку з тим, що у 2007-2010 роках під час заміни котельного обладнання було не коректно підібрано газові регулятори, що відігравало важливу роль у роботі котлів на повну потужність та всього обладнання котелень в цілому, призводило до  постійних відмов  та в подальшому налаштувань для підтримки тиску в системі. Це тягнуло  за собою небезпеку в роботі  та  посилену працю робітників підприємства.

На сьогоднішній день за ініціативою працівників та підтримки керівництва підприємства, з обмеженого бюджету підприємства було виділено немалу суму у розмірі 28 тисяч 512 гривень для закупівлі якісного італійського  обладнання, а саме, газових регуляторів та фільтрів, які вже встановлено та запущено в роботу. На даний момент можна  спостерігати позитивну динаміку покращення роботи  котлів, що суттєво впливає на якість надання послуг та полегшення в роботі працівників. Зменшилися аварійні виклики чергового персоналу газової служби, що свідчить про стабільно правильну роботу обладнання.

Безпека – найважливіша річ, і ми будемо робити все можливе й неможливе для покращення ситуації на нашому підприємстві.  У нас ще є багато ідей для покращення роботи підприємства, і поступово ми будемо їх втілювати у життя.

Начальник дільниці електрогосподарства
Паламарчук Олена

Post Navigation