Шановні споживачі,
просимо розрахуватися за надане тепло і гарячу воду!

Ми неодноразово писали про величезні борги КП Тепловик перед НАК Нафтогаз України за спожитий природний газ. Суди КП Тепловик програло, і додатково до суми основного боргу за газ (34 788 144 грн), спожитий у 2016-2017р. нараховано майже 12 млн. грн. пені, штрафних санкцій та інфляційних.

Монопольне становище на ринку природного газу компанії АТ «НАК «Нафтогаз України» призводить до практично постійного збільшення ціни природного газу та ігнорування інтересів, проблем споживачів (в даному випадку теплопостачальні підприємства) цієї компанії. І це в період боротьби з розповсюдженням коронавірусної хвороби, коли в багатьох з наших боржників (мешканців міста) закінчились/обмежені кошти для існування.

Мало того, АТ НАК «Нафтогаз України» ще бореться в судах за стягнення штрафних санкцій (пені, штрафи, інфляційні) на суму боргу з своїх боржників, тобто просто здирає живцем шкуру з споживача, який прикладає всіх зусиль, щоб залишитися «на плаву», надати тепло і гарячу воду.

І ось сталося те, чого ми більше всього боялися: Виконавча служба надіслала 2 судові накази на суму 14 мільйонів гривень про стягнення заборгованості за рішеннями судів. Станом на 17.02.21 рахунки вже заблоковані. Робота підприємства паралізована повністю.

Заборгованість населення за отримані послуги станом на 01 лютого 2021 року становить 22 млн. грн. Якщо мешканці міста погасять заборгованість, підприємство виконає рішення суду і заплатить 14 млн. грн, рахунки будуть розблоковані.

Сума заборгованості держави перед КП Тепловик з різниці вартості в тарифах складає 62,5 млн. грн. Якби держава з нами розрахувалась – то ми не мали би заборгованості за газ. Загальний борг за газ перед НАК Нафтогазом становить 84 млн грн.

Шановні споживачі теплопостачання!

З розумінням важкої фінансової, економічної і епідеміологічної ситуації в країні, яка відображається на добробуті кожного з нас, адміністрація КП «Тепловик» звертається до ВСІХ ВАС – НАШИХ СПОЖИВАЧІВ з наполегливим проханням провести розрахунок за спожиту теплову енергію. А якщо в когось є можливість оплатити за тепло «наперед» – будемо дуже вдячні. Без Вашої допомоги ми самостійно не в змозі розрахуватися. Робота підприємства з заблокованими рахунками дуже ускладнена, навіть невеликі аварії без грошей неможливо усунути.  Ще раз просимо Вас розрахуватися за спожиті послуги.

Дякуємо за розуміння.
З повагою директор КП «Тепловик» Олександр Душенко

Post Navigation