Програма розвитку підприємства на 2019-2021 роки
затверджена на сесії міської ради

16 листопада 2018 р. на сесії міської ради затверджена Програма діяльності і розвитку підприємства на 2019 – 2021 роки (розміщена на сайті).

Вартість заходів Програми приблизно 60 млн. грн. за рахунок бюджетних та кредитних коштів (місцевий бюджет, фінансово-екологічна корпорація НЕФКО).

За 3 роки підприємством заплановано:

  • вивести з експлуатації 2 котельні Миру 44/3 та Героїв Крут, 5/1, з покладанням їх навантаження на одну котельню Варчука, 18 із заміною теплових мереж та встановленням індивідуальних теплових пунктів для регулювання параметрів теплопостачання, що дасть економію в коштах та покращить якість теплопостачання, суттєво зменшить споживання газу та втрати теплової енергії;
  • встановити на кожному житловому будинку загальний лічильник, який обліковує споживання будинком гарячої води, що дозволить зменшити (ліквідувати) несанкціоновані відбори гарячої води (крадіжки) поза лічильником.

Для інформації, відповідно до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, різниця показників між загальнобудинковим лічильником та квартирними будуть розподілятися між усіма споживачами.

  • встановити загальнобудинкові теплові лічильники на 13 житлових будинках, на яких вони ще не встановлені;
  • побудувати 4 водозабірні свердловини, щоб вийти із залежності від Водоканалу та зменшити собівартість послуг;
  • встановити дві модульні котельні на твердому паливі Рудяка, 33 та Прокоп’юка, 4, щоб літом можна було надавати гарячу воду;
  • замінити теплові мережі протяжністю біля 1,5 км. на сучасні попередньоізольовані, для зменшення втрат теплової енергії.;
  • придбати потужний дизельний газогенератор в разі аварійного відключення електроенергії, зрозуміло, для безперебійного надання послуг в разі аварійних вимкнень електроенергії.

Програма стала складовою частиною щорічних програм соціально-економічного розвитку міста на відповідні роки та буде поступово реалізовуватись в разі фінансових асигнувань з бюджету.

Начальник планово-економічного відділу

Людмила Сахіпова

Post Navigation