Фінансовий план на 2019 рік затверджений на засіданні
виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

29 листопада 2018 р. на засіданні виконавчого комітету міської ради затверджений фінансовий план на 2019 рік (оприлюднений на сайті).

Незважаючи на важкий фінансовий стан підприємства щорічно впроваджуються інвестиційні проекти і в 2019 році підприємство запланувало проводити модернізацію, впроваджувати енергозберігаючі технології із використанням альтернативних видів палива:

  • встановити 2 твердопаливні котли на Прокоп’юка 4 та Рудяка 33 із виготовленням проектної документації загальною вартістю 1,3 млн. грн.
  • замінити теплообмінник на Прокоп’юка 4 вартістю 200 тис. грн.
  • провести заміну тепломереж на сучасні попередньоізольовані вартістю 2 млн. грн.
  • реконструювати котельні вартістю 2 млн. грн.
  • побудувати 2 свердловини холодної води вартістю 1,4 млн. грн.
  • в разі виділення коштів міжнародною організацією НЕФКО вивести з експлуатації 2 котельні Миру 44/3 та Героїв Крут, 5/1, з покладанням їх навантаження на одну котельню Варчука, 18.

Собівартість послуг у 2019 році зросте однозначно внаслідок росту цін на енергоносії (газ, електроенергія, вода), матеріали, заробітну плату, але підприємством, щоб розвиватися, не можуть бути заплановані збитки, так, запланований прибуток складатиме біля 300 тис. грн. Потрібно сказати, що цифра ця умовна і більш математична, ніж реальна.

Виходячи із специфіки роботи підприємства неможливо передбачити всі витрати, тому що в процесі роботи в підприємстві виникають непередбачувані проблеми, які невідкладно потрібно вирішувати для безперебійного надання послуг теплопостачання.

КП «Тепловик» робить все можливе, і надалі буде вживати заходи щоб якісно надавати послуги населенню по мінімальній вартості.

Начальник планово-економічного відділу

Людмила Сахіпова

Post Navigation