20.12.2018р. відбулися збори співвласників будинків по вулиці Попова № 9/55; 9/56; 9/57; 9/58; 9/59; 9/60.

Дані збори відбувались на виконання вимог закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»,  а саме щодо встановлення вузлів комерційного обліку (будинкових лічильників тепла).

Співвласникам будинків було доведено про необхідність встановлення вузлів комерційного обліку. Їм було роз’яснено, що так як у деяких будинках вузли комерційного обліку уже були встановлені, але пізніше демонтовані мешканцями даних будинків, то у них є можливість встановити їх знову, попередньо здавши їх на повірку. В разі встановлення таких будинкових лічильників для співвласників даного будинку оплата за придбання та встановлення лічильника нарахована не буде.

Також було роз’яснено той факт, що в разі якщо дані лічильники тепла будуть встановлені за рахунок КП «Тепловик», то їх вартість буде розділено між співвласниками будинку та розстрочена виплата терміном до п’яти років. Вартість будинкового теплового лічильника разом з витратами на встановлення та матеріали була доведена кожному співвласнику будинків у повідомленнях від 07.12.2018р.

На зборах було піднято питання щодо оплати за лічильники тими співвласниками, у кого встановлено індивідуальне опалення.  Працівниками КП «Тепловик» було роз’яснено, що станом на сьогоднішній день є діюча методика визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання. У відповідності до вищезазначеного положення співвласники, у яких встановлено індивідуальне опалення, також мають сплачувати внески за встановлення та обслуговування будинкових лічильників тепла.

Також співвласників турбує питання щодо оплати за місця загального користування тими власниками квартир, у кого встановлено індивідуальне опалення. Нами було роз’яснено, що станом на сьогоднішній день уже розроблена методика розподілу між співвласниками обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг. Однак нажаль Міністерство юстиції її ще не затвердило, ми надіємось, що це буде зроблено в найближчі терміни. Після реєстрації методики в Міністерстві юстиції, вона одразу буде застосована до співвласників квартир, у яких встановлене індивідуальне опалення.

В свою чергу доводимо до Вашого відома, що у відповідності до закону України « Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» усі будівлі будуть обладнані вузлами комерційного обліку тепла незалежно від того чи буде згода співвласників чи ні. Єдине питання це те, що дане обладнання може бути проведено за кошти КП «Тепловик» з подальшим розподілом суми витрат між усіма співвласниками будинку, або за кошти та силами співвласників будинків.

В разі якщо для споживачів КП «Тепловик» щось не зрозуміло по вищенаведених питаннях, або виникають будь які інші запитання по роботі КП «Тепловик», наші працівники завжди з радістю нададуть відповіді, а також допоможуть практично.

Начальник абонентського відділу
КП «Тепловик» Зайчук Н.В.

Post Navigation